• +90 212 501 94 34
  • iletisim@turkiyeteknolojitakimi.org

BİZ KİMİZ?

Türkiye’nin, daha iyi bir dünya adına savunduğu tezleri daha gür seslendirebilmek, ekonomisini güçlendirmek ve her alanda bağımsız olabilmek için milli teknoloji hamlesini gerçekleştirmesinin kaçınılmaz olduğuna inanan bir grup genç girişimci ve genç profesyoneliz.

Teknoloji Üreten Bir Türkiye Hedefliyoruz!

Yürütmekte olduğumuz proje ve çalışmalarla, Türkiye'nin milli teknoloji hamlesini gerçekleştirmesine yönelik katkı sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın amacı; gençlerimizin kabiliyetleri doğrultusunda teknoloji geliştirme süreçlerine katılımını sağlamak; stratejik açıdan kritik, yüksek katma değerli ya da küresel rekabet koşulları gereğince millî ve özgün olarak üretilmesi öncelikli olan ürün, sistem ve bileşenlerin üretilmesine dönük girişim, Ar-Ge, proje faaliyetleri yapmak ve desteklemek; genç yetenekleri eğitmek; girişimcilik kültürünün gelişmesine ve bütün bu alanlarda yapılacak bilimsel çalışmalara katkıda bulunmaktır.

Daha Fazla

PROJELERİMİZ

Teknolojinin milli takımlarını ve milli girişimlerini desteklediğimiz projelerimizle, ülkemizin yükselişine katkı sağlamayı hedefliyoruz..

T3 Girişim Merkezi

Ülkemiz için stratejik öneme haiz yüksek teknoloji girişimlerini farklı programlarımızla T3 Girişim Merkezi’nde destkeliyoruz.

DENEYAP Teknoloji Atölyeleri

Temmuz 2017 tarihinden bu yana faaliyette bulunan DENEYAP Teknoloji Atölyeleri’mizde, geleceğin teknoloji yıldızlarını yetiştiriyoruz.

Stratejik Hedeflerimiz

2023'e kadar 1001 teknoloji takımı ve 1001 teknoloji girişimi kurma ve destekleme sözü ile yola çıkıyoruz.

SİZ NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Türkiye'nin milli teknoloji hamlesini gerçekleştirmesine, hepimizin katkı sağlayabileceğine inanıyoruz.
01

ÜYE OL

İster öğrenci, ister girişimci, ister yatırımcı, ister milli teknoloji gönüllüsü olarak Türkiye Teknoloji Takımı'na üye ol!
02

TEKNOLOJİ TAKIMLARINDA YERİNİ AL

Üniversite, lise ya da ortaokul öğrencisiysen ve teknoloji üretmek istiyorsan Teknolojinin Milli Takımları'nda sen de yerini al! Eğitimlerden yararlan, projeler geliştir, yarışmalara katıl!
03

TAKIM KOÇU OL

Teknolojinin Milli Takımlarına koçluk yap, onlara rehberlik et, onlarla deneyimlerini paylaş!
04

GİRİŞİMCİ OL

Teknolojinin Milli Girişimleri'nde sen de ol! Kuluçka ve Hızlandırma Merkezleri'nde girişim ekibinle birlikte yerini al!
05

YATIRIMCI OL

Teknolojinin Milli Girişimlerine yatırımcı ol!
06

BURS VER & BAĞIŞ YAP

Teknolojinin Milli Takımları'ndaki öğrencilere burs ver!
Milli Teknoloji Hamlesine katkıda bulunmak adına vakfa bağışta bulun!

BİZE KATILMAYA HAZIR MISIN?

Türkiye Teknoloji Takımı'nın misyonunu paylaşıyorsan, sen de bize katıl!

GÜNCEL ETKİNLİKLER

Türkiye'nin milli teknoloji hamlesine katkı sağlayabilecek bireyler olarak bir araya geliyor ve neleri, neden ve nasıl yapacağımızı konuşuyoruz.

EĞİTİMLER, SEMİNERLER, ÇALIŞTAYLAR

"Girişimci ve yatırımcı buluşmalarımız, teknoloji liderleri ile çay sohbetlerimiz, gezi ve eğitim programları takvimimizi websitemizden takip edebilirsiniz.  "

GELECEK ETKİNLİKLER

İŞ BİRLİKLERİMİZ