Selçuk Bayraktar başlattı bakanlar zincir yaptı

2019-07-11

İlk kez geçtiğimiz yıl düzenlenen ve 550 binden fazla ziyaretçisiyle dünyanın en büyük ikinci havacılık etkinliği olan, ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali için geri sayım başladı.

Milli Teknoloji Hamlesi sloganıyla yola çıkan TEKNOFEST 2019, bu yıl 11-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşecek. Albayrak Medya'nın basın sponsoru olduğu TEKNOFEST 2019'a bir milyon ziyaretçi gelmesi bekleniyor.

Bayraktar'tan çağrı tweeti
T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından TEKNOFEST 2019'a katılım çağrısı yaparak Hakkari Merkez Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yer aldığı bir video paylaştı. Bayraktar paylaşımında "Hayal ettiklerini araştırmak, geliştirmek, üretmek için herkes TEKNOFEST'te. Hakkari Merkez Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Öyle değil mi?" ifadelerini kullandı.

Selçuk Bayraktar'ın başlattığı tweet zincirine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir de katıldı. Bakanlar da çeşitli şehirlerdeki öğrenciler tarafından çekilen videolarla destek verdi.